foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

palma 2018"Najpiękniejsza palma wielkanocna" - rozstrzygnięcie konkursu

W Zespole Szkół w Pogwizdowie Nowym zorganizowano konkurs plastyczno - techniczny pt:" Najpiękniejsza palma wielkanocna". Konkurs adresowano do wychowanków przedszkola oraz uczniów naszej szkoły. Zadaniem było wykonanie palm z kokorowej bibuły, krepiny, naturalnych surowców, maeteriałów. Na tegoroczną edycję dostarczono 37 palm wykonanych indywidualnie i grupowo (przez rodzeństwo). Jury oceniło prace zgodnie  z kryteriami zawartymi w regulaminie. Przyznano 11 równorzędnych nagród w grupach przedszkolnych, 4 nagrody w klasach I - III,. W klasach IV - VII przyznano 1 pierwsze miejsce, 2 drugie miejsca i  trzecie. Wyróżniono jedenastu wychowanków. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i upominki. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy laureatom sukcesu i zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Zdjęcia...

Laureaci przedszkola:

 1.  Aleksandra Hess
 2. Franciszek Micał
 3. Damian i Konrad Wróbel
 4. Jakub Żuczek
 5. Patryk Wikiera
 6. Katarzyna Gniewek
 7. Nadia  Przeszłowska
 8. Milena Przeszłowska
 9. Julia Baniak
 10. Kinga Sałagaj
 11. Wiktoria Koryl
Wyróżnienia otrzymali:
 1. Gabriela Tomaka 
 2. Maciej Siwa
 3. Martyna Towarnicka
 4. Jan Wdowiak
 5. Martyna Dudek
 6. Patryk Siwa

Udział w konkursie wzięli również:

 1. Tymoteusz Kazimierski
 2. Anna Ciźla
 3. Sabina Apanowicz
 4. Alicja Kamyk
 5. Leonn Pietras
 6. Michalina Apanowicz
 7. Ktarzyna Kielar

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.