foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

szko muz konkursKonkurs Piosenki Dziecięcej w Głogowie Młp.

18 kwietnia 7 starszaków wzięło udział w „Konkursie Piosenki Dziecięcej” organizowanej przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Głogowie Małopolskim. Każdy z uczestników zaprezentował piosenkę o dowolnej tematyce z repertuaru dziecięcego. Komisja Konkursowa oceniała walory głosowe małych artystów, muzykalność, interpretację i osobowość sceniczną uczestników. W konkursie wzięło udział 20 uczestników. Cieszy nas III nagroda zdobyta przez Kasię Kielar i wyróżnienie dla trio muzycznego: Leona Pietrasa, Bartłomieja Romanika, Julii Baniak. W konkursie wspaniale zaprezentowali się również pozostali uczestnicy wśród nich: Amelia Kloc, Filip Micał i Damian Wróbel. Serdecznie gratulujemy. Komisja podkreśliła, że każdy z uczestników ma talent i może ubiegać się i przyjęcie do Szkoły Muzycznej.

 Zdjęcia...

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.