foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Konkurs "Święty Hubert wzorem współczesnego ekologa" rozstrzygnięty!

15 listopada 2018 r. w zastępczej sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Pogwizdowie Nowym mieszczącej się w remizie OSP odbyło się uroczyste podsumowanie XV Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży  pt. ,,Św. Hubert wzorem współczesnego ekologa’’. Na uroczystość przybyło 57 laureatów konkursu wraz z opiekunami, których prace wybrano spośród 545 prac nadesłanych z 51 placówek oraz liczne grono zaproszonych gości. Na spotkaniu nie zabrakło też teatrzyku zaprezentowanego przez uczniów klasy III, którzy w spektaklu pt: „Przyrodzie na ratunek” przypomnieli, jak ważne są działania podejmowane przez wszystkich na rzecz ochrony Ziemi. Najmłodszą część widowni szczególnie ucieszyło spotkanie z Gościem Specjalnym Panem Janem Bełzem oraz jego czworonożnym przyjacielem – wyżłem Figaro! Spotkanie miłośników przyrody zakończyło oglądanie wystawy nagrodzonych prac oraz słodko-owocowy poczęstunek. W tym roku dzieci przedszkolne wykonały prace na temat Okiem leśnej fotopułapki” i tak, komisja nagrodziła dwoje naszych wychowanków: Miłosza Korczaka i Lenę Pęcek.

Patronat nad konkursem objęli Polski Związek Łowiecki w Rzeszowie, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Głogowa Małopolskiego. Celem konkursu było kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci  i młodzieży oraz rozwijanie wyobraźni twórczej. Gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych.

hub2hub1

 

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.