foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Leśne opowieści"

Cieszy nas sukces  Przemka Winiarza lat 6, który zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Leśne opowieści" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Czarnej Sędziszowskiej. Przemek razem z rodzicami wziął udział w uroczystym podsumowaniu konkursu, które miał miejsce w szkole w Czarnej Sędziszowskiej 26 kwietnia 2017 r.

 przemek1        przemek2

ameliaWojewódzki konkurs plastyczny pt. Wielkanocne tradycje

Serdecznie gratulujemy Amelii Kloc lat 5 zdobycia nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. Wielkanocne tradycje zorganizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu. Amelia wraz z rodzicami wzięła udział w uroczystym otwarciu wystawy i wręczenie wspaniałych nagród, które miało miejsce w Przemyślu, w dniu 9 kwietnia 2017 r.

widok juliaOgólnopolski konkurs plastyczny „Widok z mojego okna”

Serdecznie gratulujemy Julii Dec zajęcia III miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Widok z mojego okna” zorganizowanym przez Zespół Szkolno – Przedszkolny w Dubiecku.

zimowe lauraOgólnopolski konkurs plastyczny pt. „Zimowe krajobrazy”

Cieszy nas wiadomość, że Laura Niemiec zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Zimowe krajobrazy” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne w Łoniowej.

pluszowy mis"Mój pluszowy miś"

Anna Ciźla lat 3 z Przedszkola w Pogwizdowie Nowym otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój pluszowy miś" Gratulujemy! Ania wykonała pracę pod opieką pani M. Zięby! 

 

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.