foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

pocztowkaPocztówka wielkanocna” - ogólnopolski konkurs plastyczny

Laura Weselak lat 5 otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Pocztówka wielkanocna” zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie w Będzinie. Laura wykonała pracę pod opieką pani Moniki Kłęk. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

rudnaFinał XV Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego w Rudnej Wielkiej

W środę 27 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Rudnej Wielkiej nastąpiło rozstrzygnięcie XV edycji Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego, który w tym roku przebiegał pod honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wójta Gminy Świlcza.  Przed częścią oficjalną odbyły się warsztaty dla określonych grup wiekowych między innymi przedszkolaki i klasy I-III SP wykonywały prace plastyczne z materiałów recyklingowych. Następnie wszyscy zgromadzili się w dużej sali gimnastycznej ZS, gdzie odbyła się uroczysta gala. Po okolicznościowych wystąpieniach wręczono laureatom i wyróżnionym uczniom nagrody. Urozmaiceniem imprezy był wykład przeprowadzony przed przedstawiciela firmy DOR-MED na temat szkodliwości hałasu i dbania o słuch oraz poczęstunek. Naszym przedszkolakom jury konkursu przyznało 5 nagród. Opiekunami prac były panie: G. Bieniek, A. Grzywacz, M. Kłęk, M. Lis, M. Zięba

W kategorii: 3 - 4 latki
I miejsce - Nadia Przedszłowska
II miejsce - Martyna Towarnicka
W kategorii: 5-6 latki
Wyróżnienia:
Aleksandra Kogut,
Kinga Pazdan,
Milena Towarnicka

Schowek01Publiczne Przedszkole w Głogowie Młp. w ramach projektu edukacyjnego "Książka moim przyjacielem" zorganizowanło konkurs plastyczny "Baśnie braci Grimm". Zadaniem dzieci było samodzielne wykonanie ilustracji do wybranej baśni a celem: poznanie treści różnych baśni, próba ich zilustrowania, budzenie zainteresowań czytelniczych i rozwijanie fantazji u dzieci. Nasze predszkolaki również brały udział w konkursie i jak się okazało odnotowały wielki sukces w postaci następujących nagród:

Kategoria I  - dzieci 3,4 letnie

III miejsce  - Nadia Przeszłowska -  3 lata ( ZS Pogwizdów Nowy)

Wyróżnienia:

-    Gabriela Tomaka – 3 lata ( ZS Pogwizdów Nowy)

Kategoria II  - dzieci 5,6 letnie

II miejsce  - Szymon Szydło – 6 lat (ZS  Pogwizdów Nowy)

Wyróżnienia :

-    Mikołaj Dyga – 6 lat  (ZS Pogwizdów Nowy)

Gratulujemy nagrodzonym !!!

Wystawę nagrodzonych prac można oglądać w ratuszu w Głogowie Małopolskim na I piętrze. Zachęcamy do podziwiania talentu małych artystów.

zapob pozZapobiegajmy Pożarom
Wojewódzki etap konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom” rozstrzygnięty. Prace uczniów naszej szkoły zostały wyróżnione i wysłane na konkurs ogólnopolski, który odbędzie się w Warszawie. Dyplomy i wspaniałe nagrody  ufundowane przez strażaków z Pogwizdowa Nowego  wręczyli w dniu Święta Wiosny prezes OSP Pogwizdów Nowy Tadeusz  Bąk oraz członek zarządu OSP Pogwizdów Nowy Marek Wota. Wyróżnione zostały: Julia Świder lat 6, Kornelia Kozdrańska lat 8 i Emilia Sarna lat 11. Serdecznie gratulujemy.

zimowy1

Julia Tomaka lat 6 oraz Julia Dec lat 3 otrzymały nagrody główne a Nadia Przeszłowska wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zimowy pejzaż mojej miejscowości" zorganiowanym  przez Przedszkole Akademia Wyobraźni w Markolwicach.

 

zimowy2

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.