foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Zespół Szkolno-Przedszkolny

nr 12 w Rzeszowie

papiez 1Pierwszy etap konkursu o Janie Pawle II rozstrzygnięty!

W dniu 16 marca w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu wiedzowego o Janie Pawle II w ramach projektu „Żywe kamienie JP II”. Konkurs przeprowadzony został w trzech kategoriach wiekowych.

 

W I kategorii wiekowej (dzieci 6-letnie i uczniowie l. kasy) do quizu przystąpiło 14 dzieci:

 1. Bedrejczuk Maja
 2. Jagieło Lilianna
 3. Korczak Szymon
 4. Nowak Milena
 5. Ordon Paweł
 6. Pitucha Marcelina
 7. Pękala Dawid
 8. Radziwiński Mateusz
 9. Romanik Franciszek
 10. Romanik Tomasz
 11. Skała Paweł
 12. Szydło Szymon
 13. Wiśniewska Jagoda

14. Wota Zuzanna

Każdy uczestnik odpowiadał na 2 wylosowane przez siebie pytania. Wszyscy udzielili poprawnych odpowiedzi i tym samym zakwalifikowali się do drugiego etapu. Niektórzy uczniowie wykazali się wiedzą znacznie wykraczającą poza wymogi konkursu, np. znali dokładną datę urodzin Karola Wojtyły. Cieszy nas tak duże zainteresowanie konkursem wśród najmłodszych wychowanków naszej szkoły i ich rodziców. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie!

 

palmaW dniu 18 marca 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Szkolnego Konkursu plastyczno – technicznego „ Palma Wielkanocna”.
 Adresowany był on do wszystkich wychowanków przedszkola, uczniów szkoły podstawowej i ich rodzin. Przedmiotem konkursu było wykonanie tradycyjnej palmy wielkanocnej z wykorzystaniem naturalnych tworzyw i tradycyjnych form zdobniczych.
     Na konkurs wpłynęło ogółem 37 palm zarówno wykonanych indywidualnie jak również zespołowo przez rodzeństwo. Prace zostały wykonane zgodnie z przyjętymi kryteriami.
Komisja przy wyborze prac brała pod uwagę trud włożonej pracy, estetykę wykonania i dobór odpowiednich materiałów. Liczba przyniesionych palm i sposób ich wykonania przerosła oczekiwania organizatora konkursu. Wszystkie palmy były piękne i wymagały dużego zaangażowania wszystkich członków rodziny.
    Wyłoniono trzy I miejsca, cztery II miejsca, cztery III miejsca i cztery wyróżnienia. Wręczone nagrody były sponsorowane ze środków Komitetu Rodzicielskiego.
 
Oto wyłonieni laureaci.

Czytaj więcej: Palma Wielkanocna- szkolny konkurs plastyczno - techniczny

22 grudnia w Szkole Podstawowej w Buszkowicach wręczono nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym „Kartka do Betlejem”. W uroczystości wzięli udział uczniowie i wychowankowie naszej placówki wraz z rodzicami. Laura Weselak lat 5 otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy organizatorom za miłą gościnę…

kartka laura

 

kuba przemysl13 grudnia w Centrum Kulturalnym w Przemyślu otwarto wystawę i wręczono nagrody w wojewódzkim konkursie plastycznym ”Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”. Wśród laureatów znaleźli się wychowankowie i uczniowie naszej placówki. Nagrodę otrzymał Jakub Pelczar lat 5. Serdecznie gratulujemy.

Copyright © 2021 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Rzeszowie Rights Reserved.